Przejdź do głównej zawartości
Ze względu na prace konserwacyjne AutoScout24 jest obecnie dostępny tylko w ograniczonym zakresie. Dotyczy to takich funkcji, jak kontakt ze sprzedawcami, logowanie lub zarządzanie pojazdami na sprzedaż.
isuzu-banner-l-01.jpg

Isuzu D-Max

Isuzu D-Max Zestawienie

Tutaj znajduje się zestawienie informacji na temat samochodu Isuzu D-Max, włącznie ze szczegółami dotyczącymi najważniejszych właściwości, silnika oraz wyposażenia, a także innymi przydatnymi informacjami związanymi z tym modelem. Czytaj dalej

Nowe od:
Używane od:
*Najniższa cena na AutoScout24 w ostatnim miesiącu

Japoński producent pojazdów i silników na rynkach europejskich długi czas znany był jedynie dzięki partnerstwu z amerykańskim koncernem General Motors. GM aż do roku 1990 produkował bazującego na modelach Isuzu pick-upa Bedford KB oraz – w Wielkiej Brytanii – model terenowy Opel Frontera. Pod własną marką Isuzu zaistniał w Europie dopiero po zakończeniu współpracy z GM, kiedy rozpoczął tu sprzedaż picku-upa D-Max. Pierwszą generację pick-upa Isuzu D-Max produkowano w latach 2002-2011. W roku 2012 Japończycy zaprezentowali całkowicie odświeżoną generację pick-upa Isuzu D-Max z różnymi wersjami nadwozia, który w zależności od opcji wyposażenia posiadał napęd na tył lub na obie osie. Od roku 2012 Isuzu D-Max produkowany był tylko w zakładach Isuzu w Tajlandii.

Wersje pick-upa Isuzu D-Max

W wersji podstawowej D-Max to samochód dwudrzwiowy z krótką kabiną dla dwóch osób. Wersja Single Cab posiadała w standardzie napęd na wszystkie koła z możliwością zamówienia wersji z napędem na tył. Model Isuzu D-Max był także oferowany w wersji z przedłużoną kabiną, zwaną Space Cab, w której wygodnie mieszczą się cztery osoby. Wersja z przedłużoną kabiną ma ciekawe rozwiązanie tylnych drzwi, które choć węższe, otwierają się „pod wiatr”, aby ułatwić wchodzenie. Największą wersją jest czterodrzwiowy Isuzu D-Max z kabiną zwaną Double Cab, która mieści pięć osób.

Isuzu D-Max pick-up – imponujące 2,3 m3 na załadunek

Dwudrzwiowa wersja podstawowa Isuzu D-Max posiada otwartą przestrzeń ładunkową o długości 2,30 m, wersja czteroosobowa 1,80 m, a wersja Double Cab 1,50 m. W zależności od konstrukcji ważąca dobre dwie tony wersja z podwójną kabiną może przewozić ładunek od 2,5 do 3 ton.

Gama jednostek napędowych pick-upa Isuzu D-Max

Na niektórych rynkach pierwsza generacja D-Maxa oferowana była w topowej wersji z trzylitrowym silnikiem wysokoprężnym, zaś druga generacja na starcie w wielu krajach dostępna była jedynie z motorem Diesla o pojemności 2,5 l. Jednostka napędowa Twin-Turbo w modelu D-Max generuje moc 163 KM (120 kW).